Darmowe Szkolenie z Podstaw Masażu Biurowego

Zapisz się na Darmowe Szkolenie z Podstaw Masażu Biurowego!

Widzisz swoją drugą połowę zmęczoną i napiętą po długim dniu pracy za biurkiem, pracy stającej lub przy pracach budowlano-wykończeniowych? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Zapraszamy Cię na nasze bezpłatne szkolenie z podstaw masażu biurowego, które pomoże Ci ulżyć Twojej drugiej połowie po ciężkim dniu w pracy.

Data i godzina: 30 października 2023 roku o godzinie 18:00

Miejsce: Szkolenie odbędzie się online, więc możesz uczestniczyć w szkoleniu z użyciem telefonu komórkowego, komputera, laptopa, a nawet telewizora. Szkolenie organizujemy przez pokój Google Meet z ograniczeniem do 100 uczestników.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym darmowym szkoleniu masażu biurowego?

  • Ulżysz swojej drugiej połowie: Nauczysz się podstawowych technik masażu, które pomogą złagodzić napięcie i stres po trudnym dniu pracy.
  • Nie potrzebujesz specjalnego sprzętu: Do masażu biurowego potrzebujesz tylko dobrej chęci i krzesła z stabilnym oparciem.
  • Szybkie i łatwe techniki: Nauczysz się prostych, ale skutecznych technik masażu, które możesz wykorzystać w codziennym życiu.
  • Satysfakcja drugiej połowy gwarantowana!

Jak się zapisać na darmowe szkolenie z podstaw masażu biurowego?

Aby zapisać się na nasze darmowe szkolenie z podstaw masażu biurowego, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej: kursymasazu.online/dkmb30102023/

Nie przegap tej okazji, by dowiedzieć się jak ulżyć swojej drugiej połowie i sprawić, że poczuje się ona zrelaksowana po ciężkim dniu pracy. Zapisz się już dziś i przygotuj się na relaksującą przygodę z masażem biurowym!

Uwaga: Miejsca są ograniczone, dlatego zapisz się już teraz, żeby nie przegapić okazji!


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/litespeed/css/d2e23c1b88bfcbfbdbc124aba5fbfb60.css.tmp): Failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/klient.dh...', 126) #1 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/klient.dh...') #2 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(833): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sul...', 'css', true, Array) #3 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(326): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(259): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): LiteSpeed\Optimize->finalize('<!doctype html>...') #6 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters('<!doctype html>...', Array) #7 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/core.cls.php(478): apply_filters('litespeed_buffe...', '<!doctype html>...') #8 [internal function]: LiteSpeed\Core->send_headers_force('<!doctype html>...', 9) #9 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/functions.php(5349): ob_end_flush() #10 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): wp_ob_end_flush_all('') #11 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(334): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #12 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #13 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/load.php(1252): do_action('shutdown') #14 [internal function]: shutdown_action_hook() #15 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126