O NAS - SULEMA Sp. z o.o.

Witamy na naszej stronie internetowej, gdzie pragniemy Cię serdecznie przywitać i przedstawić naszą firmę SULEMA Sp. z o.o.
Jesteśmy dumni, że możemy się z Tobą podzielić naszą historią oraz pasją, która towarzyszy nam od trzech lat na terenie województwa śląskiego.

 

Misja

 

Nasza firma narodziła się z miłości do masażu i pragnienia dzielenia się tym dobroczynnym doświadczeniem z innymi. Nasza misja jest jasna i klarowna: chcemy pomagać naszym klientom odnaleźć harmonię między ciałem a umysłem, poprzez profesjonalne usługi masażu.

 

Historia

 

Nasza przygoda rozpoczęła się jako mała firma masażu work-site. Z pasją i zaangażowaniem dostarczaliśmy relaks i ulgę naszym klientom w miejscu pracy. To właśnie dzięki naszym klientom, którzy docenili nasze usługi, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą działalność i założyć firmę SULEMA Sp. z o.o. Przez ostatnie cztery miesiące, jako zarejestrowana firma, podnosiliśmy jakość naszych usług, nieustannie doskonaląc się i ucząc się od naszych klientów.

 

Oferta

 

Obecnie oferujemy nie tylko usługi masażu work-site, ale także bogatą ofertę kursów online, które pozwalają naszym klientom na rozwijanie swoich umiejętności w dziedzinie masażu. Nasze kursy obejmują masaż biurowy, lomi lomi, bańką mydlaną i masaż relaksacyjny. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby nasi klienci mogli odkryć tajniki masażu i przynieść ulgę swoim bliskim oraz sobie samym.

 

Pasja

 

To pasja do masażu i troska o dobro naszych klientów napędzają nas każdego dnia. Każdy z naszych pracowników jest wyszkolony i certyfikowany, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Nasza firma SULEMA Sp. z o.o. to miejsce, gdzie tradycyjna wiedza i nowoczesne podejście łączą się w jedno, tworząc wyjątkowe doświadczenie dla naszych klientów.

Dziękujemy, że jesteś z nami w tej podróży. Jeśli masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub kursach, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc odnaleźć równowagę, relaks i harmonię w życiu codziennym.

Wieloletnie doświadczenie podparte certyfikatami i wykształceniem

Nazywam się Gabriela Agnieszka Ropka

Prezes zarządu SULEMA Sp. z o.o. 

Przeszło przez ostatnie 8 lat pracowałam w Powiatowym Szpitalu w Chrzanowie jako fizjoterapeuta. Ukończyłam Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia (KWSPZ) w 2017 roku (licencjat). W zawodzie pracowałam łącznie przez ostatnie 8 lat. W między czasie, stale podnosiłam swoje kwalifikacje uczęszczając na różnego rodzaju kursy związane z masażami. Kocham pomagać ludziom, masować oraz rozmawiać. Masaż to nie tylko dotyk, ale również umiejętność konwersacji z pacjentem i słuchania. Poniżej prezentuję swoje dość obszerne portfolio dyplomów i certyfikatów zdobytych w ostatnich latach. Każdą możliwie wolną chwilę staram się poświęcić na zdobycie nowych doświadczeń i doszkolenie się z wiedzy – kończąc nowe kolejne kursy.


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/litespeed/css/43a6236bd896271fe1d70e8a12ac7ce7.css.tmp): Failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/klient.dh...', 126) #1 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/klient.dh...') #2 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(833): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sul...', 'css', true, Array) #3 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(326): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(259): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): LiteSpeed\Optimize->finalize('<!doctype html>...') #6 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters('<!doctype html>...', Array) #7 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/core.cls.php(478): apply_filters('litespeed_buffe...', '<!doctype html>...') #8 [internal function]: LiteSpeed\Core->send_headers_force('<!doctype html>...', 9) #9 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/functions.php(5349): ob_end_flush() #10 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): wp_ob_end_flush_all('') #11 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(334): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #12 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #13 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/load.php(1252): do_action('shutdown') #14 [internal function]: shutdown_action_hook() #15 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126