Problem masażystów work site i niemoralnych propozycji klientów

masaz-biurowy-work-site-katowice-sosnowiec-slaskie-wojewodztwo

Masaż work site to coraz popularniejszy sposób na zmniejszenie napięcia i stresu w miejscu pracy, jednak masażyści wykonujący takie masaże często muszą zmagać się z pewnymi problemami i niemoralnymi propozycjami ze strony klientów.

Niemoralne propozycje seksualne

Niektórzy klienci, zwłaszcza ci, którzy są niezadowoleni ze swojego życia seksualnego lub mają problemy z samoakceptacją, mogą nieodpowiednio interpretować usługę masażu work site i uważać ją za formę prostytucji. Masażyści zgłaszają, że często otrzymują niemoralne propozycje seksualne od klientów, którzy chcą dodatkowych usług.

Brak szacunku

Masażyści work site muszą również zmagać się z brakiem szacunku ze strony niektórych klientów, którzy traktują ich jak rzemieślników i nie doceniają ich umiejętności i wiedzy. Jest to szczególnie niepokojące, ponieważ masaż work site jest ważnym narzędziem do zmniejszenia stresu i napięcia w miejscu pracy, a profesjonalni masażyści powinni być szanowani i odpowiednio wynagradzani za swoją pracę.

MÓWIMY STANOWCZO NIE DLA NIEMORALNYCH PROPOZYCJI

Stanowczo mówimy NIE dla takich niemoralnych propozycji składanych naszym masażystą. Każda sesja masażu biurowego jest monitorowana i nagrywana, dbamy o bezpieczeństwo masażystów. Zgodnie z literą prawa, każdy masażysta posiada niezbędne i zgodne z obowiązującymi przepisami przedmioty do obrony koniecznej. Ponadto, każdy, ale to dosłownie każdy przypadek zostaje przez nas zgłoszony do prokuratury, gdyż masażyści nie życzą sobie takiego traktowania i chcą być szanowani oraz doceniani.

Kontakt z nami

e-mail: kontakt@sulema.pl
telefon: +48 500 742 088

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/litespeed/css/918a775a650b0d8af70f5d31d47d92ed.css.tmp): Failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/klient.dh...', 126) #1 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home/klient.dh...') #2 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(833): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.sul...', 'css', true, Array) #3 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(326): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(259): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): LiteSpeed\Optimize->finalize('<!doctype html>...') #6 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters('<!doctype html>...', Array) #7 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/core.cls.php(478): apply_filters('litespeed_buffe...', '<!doctype html>...') #8 [internal function]: LiteSpeed\Core->send_headers_force('<!doctype html>...', 9) #9 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/functions.php(5349): ob_end_flush() #10 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): wp_ob_end_flush_all('') #11 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(334): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #12 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action(Array) #13 /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-includes/load.php(1252): do_action('shutdown') #14 [internal function]: shutdown_action_hook() #15 {main} thrown in /home/klient.dhosting.pl/ecoweb/sulema.pl/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126