Problem masażystów work site i niemoralnych propozycji klientów

masaz-biurowy-work-site-katowice-sosnowiec-slaskie-wojewodztwo

Masaż work site to coraz popularniejszy sposób na zmniejszenie napięcia i stresu w miejscu pracy, jednak masażyści wykonujący takie masaże często muszą zmagać się z pewnymi problemami i niemoralnymi propozycjami ze strony klientów.

Niemoralne propozycje seksualne

Niektórzy klienci, zwłaszcza ci, którzy są niezadowoleni ze swojego życia seksualnego lub mają problemy z samoakceptacją, mogą nieodpowiednio interpretować usługę masażu work site i uważać ją za formę prostytucji. Masażyści zgłaszają, że często otrzymują niemoralne propozycje seksualne od klientów, którzy chcą dodatkowych usług.

Brak szacunku

Masażyści work site muszą również zmagać się z brakiem szacunku ze strony niektórych klientów, którzy traktują ich jak rzemieślników i nie doceniają ich umiejętności i wiedzy. Jest to szczególnie niepokojące, ponieważ masaż work site jest ważnym narzędziem do zmniejszenia stresu i napięcia w miejscu pracy, a profesjonalni masażyści powinni być szanowani i odpowiednio wynagradzani za swoją pracę.

MÓWIMY STANOWCZO NIE DLA NIEMORALNYCH PROPOZYCJI

Stanowczo mówimy NIE dla takich niemoralnych propozycji składanych naszym masażystą. Każda sesja masażu biurowego jest monitorowana i nagrywana, dbamy o bezpieczeństwo masażystów. Zgodnie z literą prawa, każdy masażysta posiada niezbędne i zgodne z obowiązującymi przepisami przedmioty do obrony koniecznej. Ponadto, każdy, ale to dosłownie każdy przypadek zostaje przez nas zgłoszony do prokuratury, gdyż masażyści nie życzą sobie takiego traktowania i chcą być szanowani oraz doceniani.

Kontakt z nami

e-mail: kontakt@sulema.pl
telefon: +48 500 742 088

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *